TILDELTE PLASSER DAG 1, NM BANDHUND 2021

Da er trekking gjennomført, og alle ekvipasjer har fått tildelt dommere og terreng. Vi ønsker alle sammen lykke til! Håper det blir en spennende dag i skogen med mye samarbeidsvillig elg!

I skjemaet under ser dere trackingnummeret til ekvipasjene, dette kan dere bruke til å følge med på hver enkelt hund. Hvordan du gjør dette ser du her: Live oppdatering

Peiler.nrKat.nrElghundklubbHundFørerDommerTerreng
11001ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s KlaraAudun L. KregnesHenning Holtet5 – Lia
21002ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s AnjaStein GrueKnut Henningsen10 – Bruåsen
31003ØsterdalenArrangørende klubb NJ(B)CH BjutiErlend VingelenMarit Sande46 – Langen
41004ØsterdalenVinner 2019 NJ(B)CH NJ(L)CH NUCH  SagaBjørn GrueKåre O. Solvang6 – Bulia
51005ØsterdalenNJ(B)CH BellaVidar TørresErik Gjønland18 – Pantslåtten
61006TelemarkNUCH NJ(B)CH Svarthundens Nana TMMagnar NordsveenFrode Vestgarden33 – Tynset Østre
71007TelemarkNJ(B)CH Festus av HåggåstugguArvid JuvelandOlav Bjørshol30 – Bjønnbekken
81008TelemarkNJ(B)CH Bsd RonjaJostein SolbergBerit Flaten1 – Løkjelia
91009HedmarkNJ(B)CH, NUCH GarmEinar RønningenJostein Strand22 – Myrlia
101010HedmarkNJ(B)CH Bergulvsetra`s sD-A LunaKjell Inge LøvlundInga B. Lein14 – Sandneset
111011HedmarkNJ(B)CH Gokstadhauge`s RagnarErik LindstadJan Bøkset2 – Skåråsen
121012Oslo områdetsNJ(B)CH Kvileskogens PL ÅstaTerje RybråtenTorkjel Brendryen43 – Buvika
131013Oslo områdetsNJ(B)CH NUCH Midtskogmarka`s E-t AlvaEllen M. KrogstadCamilla H. Repshus8 – Rabblia
141014JotunfjellNJ(B)CH Dixie av LangvassdalenRolf GrindstuenPer A. Amundsen3 – Nytrøa
151015JotunfjellNS(B)CH, NSUCH Lillaryds AskTor Ivar HovhaugholenStig R. Halvorsen13 – Erlia
161016Nord-TrøndelagNJ(B)CH Kvernmomarkas E-J SnertaRolf GreenÅnund Vaa25 – Åsan
171017Sør-TrøndelagNJ(B)CH Hjortlias KaisaOdd Ivar RønningsgrindTron Tronsmed9 – Berge
181018Sør-TrøndelagNJ(B)VH, NUCH Hjortlias KaroNoralf TorjulStian Haugen15 – Tamneset 1
191019Aust AgderNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AiloKristian FidjeKnut Thoner7 – Storvollia
201020BuskerudNJ(B)CH, NUCH Holtehagens ArwenNils G. BjerkeJarle Rogne11 – Gammelvollia
211021FinnmarkNJ(B)CH, NUCH Kvileskogens DL AskTrond K. HansenEinar Hårstad24 – Elvlia
221022Follo og ØstfoldNS(B)CH, NSUCH Ingaleden`s BM IngaErling NorderudJostein Bekkos40 – Tufsingdal Ø.
231023GudbrandsdalenNJ(B)CH, NUCH Teddy av TalloMads Jarle VoleJon Trøen42 – Brattegga
241024HelgelandNS(B)CH Tjelderåsens S-R MiraStåle SirijordHelge Jakobsen29 – Bruenget
251025HordalandNJ(B)CH, NUCH, NVCH Svart Hundens Onyx VfSteinar HustoftEivind Haugseth35 – Sivilldalen
261026TromsNS(B)CH, NUCH Bjørgaskogens B LeahKolbjørn ThunJostein Krogstad45 – Nyvangdalen
271027Vest AgderNJ(B)CH NVCH NUCH RockyBerit G. HellandChristian Vole12 – Galåen
281028VestfoldNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AlmaKari Skjauff KihleMartin T. Krogh27 – Kvolvet
291029Sør-TrøndelagNJ(B)CH, NSUCH Kvileskogens DL LiljaSvenn M. RundeAsbjørn Rimstad16 – Tamneset – 2
301030Nord-TrøndelagNJ(B)CH, Kvernmomarka`s O_U OJKjell J. HermannPer H. Pedersen17 – Svendslia