TILDELTE PLASSER DAG 2, NM BANDHUND 2021

Da er trekking for dag 2 gjennomført, og alle ekvipasjer har fått tildelt dommere og terreng. Vi ønsker alle sammen lykke til! Håper det blir en ny spennende dag i skogen med mye samarbeidsvillig elg!

I skjemaet under ser dere trackingnummeret til ekvipasjene, dette kan dere bruke til å følge med på hver enkelt hund. Hvordan du gjør dette ser du her: Live oppdatering

Peiler.nrKat.nrElghundklubbHundFørerDommerTerreng
12001ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s KlaraAudun L. KregnesInga B. Lein14 – Sandneset
22002ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s AnjaStein GrueJarle Rogne11 – Gammelvollia
32003ØsterdalenArrangørende klubb NJ(B)CH BjutiErlend VingelenErik Gjønland18 – Pantslåtten
42004ØsterdalenVinner 2019 NJ(B)CH NJ(L)CH NUCH  SagaBjørn GrueKnut Henningsen10 – Bruåsen
52005ØsterdalenNJ(B)CH BellaVidar TørresFrode Vestgarden33 – Tynset Østre
62006TelemarkNUCH NJ(B)CH Svarthundens Nana TMMagnar NordsveenHenning Holtet5 – Lia
72007TelemarkNJ(B)CH Festus av HåggåstugguArvid JuvelandEinar Hårstad23 – Nøra Vest
82008TelemarkNJ(B)CH Bsd RonjaJostein SolbergJostein Strand22 – Myrlia
92009HedmarkNJ(B)CH, NUCH GarmEinar RønningenBerit Flaten1 – Løkjelia
102010HedmarkNJ(B)CH Bergulvsetra`s sD-A LunaKjell Inge LøvlundÅnund Vaa25 – Åsan
112011HedmarkNJ(B)CH Gokstadhauge`s RagnarErik LindstadHelge Jakobsen29 – Bruenget
122012Oslo områdetsNJ(B)CH Kvileskogens PL ÅstaTerje RybråtenChristian Vole12 – Galåen
132013Oslo områdetsNJ(B)CH NUCH Midtskogmarka`s E-t AlvaEllen M. KrogstadOlav K. Solvang26 – Klettan
142014JotunfjellNJ(B)CH Dixie av LangvassdalenRolf GrindstuenCamilla H. Repshus44 – Trolltjønnåsen
152015JotunfjellNS(B)CH, NSUCH Lillaryds AskTor Ivar HovhaugholenPer A. Amundsen41 – Småmyrhaugan
162016Nord-TrøndelagNJ(B)CH Kvernmomarkas E-J SnertaRolf GreenAsbjørn Rimstad16 – Tamneset – 2
172017Sør-TrøndelagNJ(B)CH Hjortlias KaisaOdd Ivar RønningsgrindJostein Bekkos40 – Tufsingdal Ø.
182018Sør-TrøndelagNJ(B)VH, NUCH Hjortlias KaroNoralf TorjulMarit Sande46 – Langen
192019Aust AgderNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AiloKristian FidjeOlav Bjørshol30 – Bjønnbekken
202020BuskerudNJ(B)CH, NUCH Holtehagens ArwenNils G. BjerkeEivind Haugseth35 – Sivilldalen
212021FinnmarkNJ(B)CH, NUCH Kvileskogens DL AskTrond K. HansenJostein Krogstad45 – Nyvangdalen
222022Follo og ØstfoldNS(B)CH, NSUCH Ingaleden`s BM IngaErling NorderudJohn Trøen42 – Brattegga
232023GudbrandsdalenNJ(B)CH, NUCH Teddy av TalloMads Jarle VoleTorkjel Brendryen43 – Buvika
242024HelgelandNS(B)CH Tjelderåsens S-R MiraStåle SirijordTron Tronsmed9 – Berge
252025HordalandNJ(B)CH, NUCH, NVCH Svart Hundens Onyx VfSteinar HustoftStian Haugen15 – Tamneset 1
262026TromsNS(B)CH, NUCH Bjørgaskogens B LeahKolbjørn ThunKnut Thoner7 – Storvollia
272027Vest AgderNJ(B)CH NVCH NUCH RockyBerit G. HellandStig R. Halvorsen13 – Erlia
282028VestfoldNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AlmaKari Skjauff KihlePer H. Pedersen17 – Svendslia
292029Sør-TrøndelagNJ(B)CH, NSUCH Kvileskogens DL LiljaSvenn M. RundeMartin T. Krogh27 – Kvolvet
302030Nord-TrøndelagNJ(B)CH, Kvernmomarka`s O_U OJKjell J. HermannJan Bøkset2 – Skåråsen