Deltagere og dommere

DELTAKERLISTE NM-BANDHUND 2021

R står for tildelt reserveplass med hundens gjennomsnittspoeng.

Kat.nrElghundklubbHundFører
1001ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s KlaraAudun L. Kregnes 
1002ØsterdalenNJ(B)CH Engefloen`s AnjaStein Grue 
1003ØsterdalenArrangørende klubb NJ(B)CH BjutiErlend Vingelen 
1004ØsterdalenVinner 2019 NJ(B)CH NJ(L)CH NUCH  SagaBjørn Grue 
1005ØsterdalenNJ(B)CH BellaVidar TørresR -91
1006TelemarkNUCH NJ(B)CH Svarthundens Nana TMMagnar Nordsveen 
1007TelemarkNJ(B)CH Festus av HåggåstugguArvid JuvelandR -93,66
1008TelemarkNJ(B)CH Bsd RonjaJostein SolbergR -91,67
1009HedmarkNJ(B)CH, NUCH GarmEinar Rønningen 
1010HedmarkNJ(B)CH Bergulvsetra`s sD-A LunaKjell Inge Løvlund 
1011HedmarkNJ(B)CH Gokstadhauge`s RagnarErik LindstadR -89,33
1012Oslo områdetsNJ(B)CH Kvileskogens PL ÅstaTerje Rybråten 
1013Oslo områdetsNJ(B)CH NUCH Midtskogmarka`s E-t AlvaEllen M. Krogstad 
1014JotunfjellNJ(B)CH Dixie av LangvassdalenRolf Grindstuen 
1015JotunfjellNS(B)CH, NSUCH Lillaryds AskTor Ivar HovhaugholenR- 89,33
1016Nord-TrøndelagNJ(B)CH Kvernmomarkas E-J SnertaRolf Green 
1017Sør-TrøndelagNJ(B)CH Hjortlias KaisaOdd Ivar Rønningsgrind 
1018Sør-TrøndelagNJ(B)VH, NUCH Hjortlias KaroNoralf Torjul 
1019Aust AgderNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AiloKristian Fidje 
1020BuskerudNJ(B)CH, NUCH Holtehagens ArwenNils G. Bjerke 
1021FinnmarkNJ(B)CH, NUCH Kvileskogens DL AskTrond K. Hansen 
1022Follo og ØstfoldNS(B)CH, NSUCH Ingaleden`s BM IngaErling Norderud 
1023GudbrandsdalenNJ(B)CH, NUCH Teddy av TalloMads Jarle VoleR -89,33
1024HelgelandNS(B)CH Tjelderåsens S-R MiraStåle Sirijord 
1025HordalandNJ(B)CH, NUCH, NVCH Svart Hundens Onyx VfSteinar Hustoft 
1026TromsNS(B)CH, NUCH Bjørgaskogens B LeahKolbjørn Thun 
1027Vest AgderNJ(B)CH NVCH NUCH RockyBerit G. Helland 
1028VestfoldNJ(B)CH, NUCH Jegerlivets AlmaKari Skjauff Kihle 
1029Sør-TrøndelagNJ(B)CH, NSUCH Kvileskogens DL LiljaSvenn M. RundeR -90,67
1030Nord-TrøndelagNJ(B)CH, Kvernmomarka`s O_U OJKjell J. Hermann 

DOMMERLISTE NM-BANDHUND 2021

KLUBBDOMMERE
AUST  AGDER  Berit Flaten, ØEHK
BUSKERUD      Jan Bøkset, ØEHK
FINNMARK       Per A. Amundsen
Follo og ØstfoldHenning Holtet
GUDBRANDSDAL   Kåre O. Solvang
HEDMARKKnut Thoner
 Camilla H. Repshus
 Tron Tronsmed, ØEHK
HELGELANDKnut Lied
HORDALANDJarle Rogne
 (Vidar Hellås  –  R)
 (Atle Helland  –  R)
JOTUNFJELL  FJORDANEChristian Vole
 Erik Visdal
NORD  TRØNDELAGInga B. Lein
 Stian Haugen
OSLO-OMRÅDETAsbjørn Rimstad, ØEHK
 Per H. Pedersen, ØEHK
SØR  TRØNDELAGErik Jønland
 Jostein Strand
 Einar Hårstad
TELEMARKÅnund Vaa
 Marit Sande
 Martin T. Krogh, ØEHK
TROMSHelge Jakobsen
VEST  AGDEROlav  Bjørshol, ØEHK
VESTFOLDFrode Vestgarden
ØSTERDALENEivind Haugseth
 Jostein Bekkos
 Jon Trøen
 Torkjel Brendryen
 Jostein Krogstad
 Bjørn O. Frank – R
 Henning Sandmæl  –  R
  Kai Schei – R